Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeprowadzka w środku nocy. Półtora tysiąca mieszkańców Lublina zmieniło adres

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2017 r. o 06:52 Powrót do artykułu
Uderzyli w mośkowo-komuszy stolik i już to ustrojstwo wywaliło się a z nim nasi. Jak mawiali dziadkowie udezrz w stół a POkraki odezwą się. I klepią od rana do wieczora PO co to. PO to, żebyś pisał głuPOty przed wyborami. To ludzie uczciwi POdziękują Ci za to. POzdrawiam Tych co 50 lat mieszkali na ul. M. Buczka i H. Sawickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale durna baba, a w czym jej komunistyczna ulica przeszkadza, mnie teraz na widok pisowców to aż niedobrze się robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na naszej części ulicy abramowickiej jest porazinska bylo dobrze kazdy wiedzial gdzie abramowicka a dzis prawie nikt nie wie gdzie porazińskiej bo nawet tabliczki nie raczyli ustawić. O wjezdzie nie wspomne nadal jest od abramowickiej bo od strony porazińskiej stoi dom centralnie na wjeździe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos mi się wydaje :) ze za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat będzie rozrachunek z rządami pisu i wtedy będą masowo zmieniac ulice Kaczynskiego na jakies inne, burzyc pomniki itp., historia zawsze kołem się toczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Uderzyli w mośkowo-komuszy stolik i już to ustrojstwo wywaliło się a z nim nasi. Jak mawiali dziadkowie udezrz w stół a POkraki odezwą się. I klepią od rana do wieczora PO co to. PO to, żebyś pisał głuPOty przed wyborami. To ludzie uczciwi POdziękują Ci za to. POzdrawiam Tych co 50 lat mieszkali na ul. M. Buczka i H. Sawickiej.
 Debil? czy z pisu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...